Komerční banka pobočky praha 2 je instituce poskytující finanční služby. Mezi její základní činnosti patří shromažďování volných peněžních prostředků, které pak dává k dispozici prostřednictvím úvěrů nebo s nimi provádí burzovní operace. Tímto způsobem umožňuje pohyb peněz v ekonomice a prostřednictvím multiplikace dočasně znásobuje množství volných zdrojů. Peníze musí proudit. Banka Vám poskytne své služby v podobě bankovních účtů i spořicích účtů, na kterých můžete mít své peníze neustále kdykoliv k dispozici. Zhodnotit můžete své peníze také prostřednictvím termínovaných vkladů nebo stavebního spoření a díky penzijnímu připojištění se můžete pojistit na stáří.

Bankovnictví bylo dříve doménou chrámů, kam lidé odnášeli své volné finanční prostředky, protože je považovali za bezpečné. V době antiky se přesunulo do rukou soukromých osob a spolků. První banky vznikly během průmyslové revoluce v průběhu 18. a 19. století, kdy nastal velký rozmach bankovnictví díky vzrůstajícím potřebám financovat výstavby výrobních podniků a začátky soukromého podnikání. Banka Vám poskytne výhodné úvěry, které Vám pomohou stát se nezávislým a nastartovat své vlastní podnikání. Navíc má pro Vás i finanční poradenství od zkušených specialistů.

Komerční banka pobočky praha 2 - informace o bance

Plánujete pořídit si vlastní bydlení nebo stavební parcelu? Chcete rekonstruovat svůj byt nebo si pořídit rodinný dům Vašich snů? Banka Vám poskytne účelový i neúčelový hypoteční úvěr až do výše 100% odhadní ceny nemovitostí s délkou splácení až 30 let. Hypotéka je k Vám ohleduplná. Díky nízké úrokové sazbě nezatíží Váš rodinný rozpočet zbytečně velkými měsíčními splátkami ani Vás neobere na poplatcích za činnosti související s hypotékou. Banka Vám také pomůže refinancovat Vaši stávající hypotéku za mnohem příznivějších podmínek, než byste měli u Vaše stávajícího poskytovatele hypoték.

Komerční banka pobočky praha 2 Vám vždy ráda a ochotně vyjde vstříc a nabízí Vám celou řadu doplňkových služeb, kterými jsou například úschova cenných předmětů, poradenské a zprostředkovatelské služby, burzovní obchody, směnárenská činnost apod.